O nas

JAGA to nie tylko nazwa firmy, JAGA to rodzina, miłość, ciepło.

JAGA odmieniła nasze dotychczasowe życie, dała wiarę na lepsze jutro.

Firma JAGA powstała w 2016 r., ale jej początki sięgają kwietnia 2015 r. Wtedy to bowiem w naszym domu pojawił się Arnold, mała włochata kulka, która odmieniła nasz świat. Ten maleńki sznaucer miniaturowy wprowadził zmiany w życiu naszej rodziny, pozwolił nam odkryć nowe złoża miłości i pobudził do działania. Dlatego też w nazwie firmy postanowiliśmy ukryć imiona całej naszej rodziny:

JAGA, czyli: Jacek, Aldona, Gracjan i... Arnold :)

Filozofia

Kobieta, piękno, pasja... biżuteria

Każdy człowiek jest niepowtarzalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Taka jest też biżuteria tworzona przez nas.

W stałej ofercie proponujemy następujące kolekcje:

BASIC - kolekcja podstawowa, piękna i uniwersalna;

LUXURY to oryginalna biżuteria o niepowtarzalnym charakterze, idealna dla kobiet zdecydowanych, odważnych, ceniących niebanalny wygląd. Tworzona jest na indywidualne zamówienie, a każdy detal konsultowany jest z zamawiającym;

KIDS, czyli z myślą o najmłodszych. Biżuteria dla dzieci, kolorowa, radosna i słodka;

PETS - kolekcja poświęcona miłośnikom zwierząt, którzy tak, jak my, nie wyobrażają sobie życia bez nich.

Jakość

dbamy o każdy szczegół!

Nasze produkty w dużej mierze wykonywane są ręcznie i tworzone na indywidualne zamówienia. Każdy detal wykonywanej biżuterii omawiany jest z zamawiającym, a fotografie propozycji tworzonych na zamówienia produktów przesyłane na adres e-mail wskazany przez Klienta.Oferujemy również produkty innych producentów. Jednakże zarówno biżuteria marki JAGA, jak i biżuteria innych producentów, dostępna w naszym Sklepie, spełnia najwyższe kryteria jakości. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.Produkty oferowane w naszym Sklepie wykonywane są w szczególności z:

  • srebra próby 925
  • srebra próby 925 pokrytego 24 karatowym złotem,
  • stali chirurgicznej
  • stopu metali
  • kamieni naturalnych
  • kamieni syntetycznych
  • kamieni sztucznych
  • oraz na indywidualne zamówienia – ze złota próby 333 oraz 585.

JAGA charytatywnie

Staramy się pomagać psiakom na różne sposoby...

Arnold, sznaucer miniaturowy, jest dla nas członkiem rodziny, kimś wyjątkowym, jedynym i niepowtarzalnym. Dlatego postanowiliśmy wspierać, jak tylko jest to możliwe GRUPĘ SZNAUCERY W POTRZEBIE, funkcjonującą w ramach FUNDACJI VIVA.

Państwa również gorąco namawiamy do pomocy naszym czworonożnym przyjaciołom. Fundacja pomaga również w adopcji psiaków, więc jeśli szukacie Państwo szczęścia, może właśnie znajdziecie je pod poniżej wskazanym adresem:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA


ul. Kawęczynska 16 lok 39
03-772 Warszawa
68 2030 0045 1110 0000 0255 8420
w tytule wpłaty: "Sznaucery w potrzebie" lub jeśli chcecie Państwo odliczyć od podatku "darowizna na cele statutowe fundacji"